Dedicated,Linux Vps,Linux Hosting Yardim

Celikshell irc hosting,vps,hosting

İRC Kurulum Sorunlarınız

İRC Kurulum Sorunlarınız

Merhaba arkadaşlar sizlere irc alakalı yardım ve benzeri sorunlarınız olursa bu konu altında bizlere ulaştırabilirsiniz aynı gün icinde sizin sitenize girip gereken kurulum ve sorunları gidermek için konumuz açmış bulunmaktayız.

İrc Kurulum
İrc. hakkında bilmek istediginiz ve bilmediginiz hersey sizlere burdan yardimci olmak için çalışmaktayiz. irc ekibimiz Sizlere Gerek uygun fiyata Gerekte ücretsiz bir çok kurulum para almadan yapmaktadir.

İrc alakalı sorunlarınız rahatlıkla iletebilirsiniz.  Konu alt kısımda Site adınız ve irtibat kurulcak kişi ismi yazmanız yeterlidir.

Eggdrop kurulum: 

Sitenizi kurdunuz eggdrop botlarla ilgili sorun yaşadınız diyelim aynı şekilde konu altına yazarak bizlere ulasırsanız en gec 1 gün içinde sitenize girip yardımcı oluruz.

İrc Services kurulum: 

İrcservices ilgili sorun ve sıkıntılarınız aynı şekilde gidermek için bizlere ulaşamanız yeterli olcaktır. Sitenize gereken ayarlamaları yaparak sizlere yardımcı olmaktır.

Üste belirtim gibi bunlar sadece sizlere yardım amaclı ve sorunlarınız gidermektir.
bir çok shell firması ve hosting firmalari en ufak bir kurulum yaptıgı zaman sizlerden ücret almaktadir. biz bunları çogu sizlere ücretsiz bir şekilde kurup tesli ederiz.

Unreal Kurulum Canli destek
Unreal Kurulum ve benzeri kurulumları Canli destek hattımız mevcut ordan iletisim kurabilirsiniz.
Unreal kurulumla vb. sorunlarınız da olabilir. Canli destek hattımız ana sayfa mevcuttur.
Dilerseniz ordan iletisim kurulup sizlere en kısa sürede yardımci oluruz.

unreal kurulum

unreal kurulum

Kategori: Unreal İRCD

Benzer Konular

CelikShell Bir Yardim Sitesidir

CelikShell Bir Yardim Sitesidir

CelikShell Bir Yardim Sitesidir  Merhaba Degerli Arkadaşlar Celikshell.Com Web Sitemiz Dedicated,Linux vps,irc hosting,irc kurulum,vps sorunlarınız,...

Sohbet Siteleri Sohbet Odalari

LiveZilla Live Chat Software

Yukarı